Mobile menu

Praca w CYNKOMET Sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na polskim oraz
zagranicznych rynkach. Wieloletnia, blisko 60- letnia tradycja produkcji
maszyn rolniczych oraz własne cynkownie ogniowe stawia nasze
produkty w czołówce wiodących producentów.
Jeżeli jesteś osobą kreatywną, energiczną, lubisz ciągły kontakt z ludźmi
i potrafisz pracować samodzielnie to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

SPAWACZ - Wydział Maszyn Rolniczych

Zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą MAG-135 (mile widziane uprawnienia spawalnicze)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Szkolenia zawodowe
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Specjalisty ds. eksportu - Wydział Maszyn Rolniczych

Czego oczkujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub technicznego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Doświadczenia zawodowego i zamiłowania w handlu, w szczególności B2B
  • Mile widziana znajomość branży rolniczej lub motoryzacyjnej
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomości przynajmniej jednego z języków obcych: niemiecki/rosyjski/hiszpański

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych efektów
  • Możliwość udziału w targach i pokazach maszyn zarówno w kraju jak i zagranicą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpośredni udział w kreowaniu polityki sprzedażowej firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) z podaniem nazwy stanowiska